• Mermer Makine Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
  • 23-26 Ekim 2019
Kalan Süre

Haberler

Yerli üretim, milli güç… CNR Marble Tech

Özellikle son yıllarda AR-GE ve inovasyona büyük yatırımlar yapan Türk mermer ve doğal taş makine sanayi, ocaktan fabrikaya, sektör için gerekli olan tüm makine ve ekipmanları üreterek dünya ile rekabet edebilir pozisyona geldi.
 
Tamamen milli ve yerli üretimle iç ve dış piyasanın makine ihtiyacını karşılayabilen Türk mermer makine sanayi, teknolojideki son gelişmeleri, sektöre yön veren makine ve ürün guruplarını, makine teknolojileri alanındaki ilk ve tek fuar CNR Marble Tech İstanbul’da sergileyecek.  
 
 
Mermer ve doğal taş sektörünün iş makineleri ile ekipmanları, jeneratörler, ambalajlama sistemleri, bilgisayar destekli teknoloji gibi sektöre dair tüm makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayacağı CNR Marble Tech İstanbul, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo’da organize edilecek. 
 
Siz de, mermer ve doğal taş ocağınız, üretim tesisiniz ve iş alanınızdaki makine ihtiyaçlarınıza karşılık verecek olan CNR Marble Tech İstanbul’u ziyaret etmeden bu alandaki yatırımlarınıza karar vermeyin.