• CNR MARBLE TECH
  • 20-23 Ekim 2021
Kalan Süre

Haberler

Makine alıcıları 2021’de de Marble Tech’e gelecek!

Mermer makine sanayi için dünyada ilk kez CNR Holding tarafından düzenlenen fuar organizasyonu CNR Marble Tech, 2021 için çok daha güçlü hazırlanıyor. İlki geçtiğimiz ay düzenlenen organizasyonda bir ilk daha yaşandı. Fuar devam ederken tüm katılımcılarının 2021 için sözleşme yenilediği CNR Marble Tech, kendi alanına sığmayarak önümüzdeki yılki alanını daha şimdiden genişletti.Fuara ziyaretçi olarak katılan çok sayıda üretici firma temsilcisinin de sözleşme imzaladığı CNR Marble Tech, 20-23  Ekim 2020 tarihlerinde, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde çok daha iddialı organize edilecek.

Sektöre öncülük eden seçkin firmaların son teknoloji ürünlerinin, yerli ve yabancı alıcılarla buluştuğu CNR Marble Tech, önümüzdeki yıl, CNR Holding’in hosted buyer programı ile getireceği alım heyetlerine ve İran, Fas, Tunus, Cezayir, Mısır, Makedonya, Filistin, İsrail, Ürdün, Irak, Mısır, Libya, Suriye, Lübnan, Almanya, Bulgaristan, Rusya, İngiltere ve Fransa’dan binlerce yabancı profesyonel alıcıya ikinci kez ev sahipliği yapacak.

İç piyasanın yanı sıra özellikle yakın coğrafyadaki mermer üreticilerinin makine ve ekipman ihtiyacını karşılayacak olan CNR Marble Tech 2020, sektör için yeni uluslararası iş bağlantıları kurma, ticaret ve ihracat oranı artırma fırsatı sunuyor.