• Mermer Makine Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı
  • 22-25 Ekim 2020
Kalan Süre

Dünyanın tek mermer makine fuarı açıldı


Mermer ve doğal taş sektörünün dünyadaki tek makine teknolojileri fuarı CNR Marble Tech İstanbul, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenleniyor. Fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Doğaltaş Makine ve Teknolojileri Üreticileri Derneği (DOTEK) tarafından organize ediiyor.
 
 
CNR Marble Tech İstanbul, madencilik firmaları, mermer işleme fabrikaları, ocak sahipleri, tedarikçiler gibi sektörde faaliyet gösteren tüm firmaların makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılıyor.
 
En son teknoloji ile üretilen iş makineleri ile ekipmanları, jeneratörler, aşındırıcılar, öğütme makineleri, ambalajlama sistemleri ve bilgisayar destekli teknolojiler gibi makine ve ekipmanların sergileneceği fuar, iç piyasanın yanı sıra özellikle yakın coğrafyadaki mermer üreticilerinin makine ve ekipman tedarikini sağlıyor.
 
Siz de, mermer ve doğal taş sektörüne yön verecek ürün gurupları ve teknolojideki son gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, yatırımınızı yapmadan önce CNR Marble Tech İstanbul'u mutlaka ziyaret etmelisiniz.