Kalan Süre

Haberler

Mermer makine sanayi artık çok daha güçlü!

Mermer ve doğal taş makine sanayini uluslararası alıcılarla buluşturarak sektörün ihracatına büyük katkılar sağlayan CNR Marble Tech, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Üretim kapasitesi ile iç ve dış piyasanın makine ihtiyacını karşılayabilen Türk mermer makine sanayi, teknolojideki son gelişmeleri, sektöre yön veren makine ve ürün guruplarını, makine teknolojileri alanındaki ilk ve tek fuar CNR Marble Tech İstanbul’da sergileyecek.  
 
 
Marble Tech İstanbul’da mermer ve doğal taş sektörünün iş makineleri ile ekipmanları, jeneratörler, ambalajlama sistemleri, bilgisayar destekli teknoloji gibi sektöre dair tüm makine ve ekipman sergilenecek. 
 
Türk fuarcılık sektörünün lider şirketi CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından hayata geçirilen fuarda, katılımcı firmalar ve yabancı alıcılar arasında B2B ikili iş görüşmeleri gerçekleşecek. CNR tarafından düzenlenen “Hosted Buyer Alım Heyeti Eşleştirme Programına”, yüksek alım gücüne sahip uluslararası firma temsilcileri katılacak. B2B İkili iş görüşmelerinden sadece CNR Marble Tech İstanbul’un katılımcıları faydalanabilecek.