Kalan Süre

Haberler

Türk Mermerinin En Büyük Ticaret Platformu

Yeni normade, Türk doğal taş ve mermer endüstrisinin ticari kayıp yaşamaması için hayata geçirilen Natural Stone, sektörün bu yıl düzenlenecek tek fuar organizasyonu olacak. CNR Holding tarafından organize edilecek fuarda, tamamen tasarım odaklı ürün ve firmalar yer alacak. Natural Stone’da sergilenecek ve dünyanın dört bir yanına ihraç edilecek işlenmiş mermer ve doğal taşlar, sektörün katma değerini oldukça yukarılara taşıyacak.

 

Türk mermer sanayinin en büyük ticaret platformu Natural Stone, dünyanın en büyük mermer makineleri fuarı Marble Tech ile eş zamanlı hayata geçirilecek. Bu büyük buluşmaya dünyanın dört bir yanından yüksek alım gücüne sahip alım heyetleri gelecek. 

 

Fuar, global mermer sektörü ile ticaret yapmayı hedefleyen Türk mermer sektörünün en büyük uluslararası gücü olarak düzenlenecek. Natural Stone’un amacı, katma değeri yüksek yerel mermer üreticilerini dünya tedarikçileriyle bir araya getirerek Türk mermer üretimini dünyada yeniden söz sahibi yapmak. Fuar, yeni normal döneme uygun olarak salonlarını yenileyen CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.