Kalan Süre

Haberler

Marble Tech iç ve dış piyasanın tedarik merkezi olacak

Fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding tarafından, dünyanın ilk mermer makine teknolojileri fuarı olarak düzenlenen CNR Marble Tech İstanbul,  global ticaretin merkezi İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek.

İç piyasanın yanı sıra Kuzey Afrika, Avrupa, Türk Cumhuriyetleri, Uzak ve Orta Doğu ülkelerinden binlerce alıcının geleceği fuarda, sektör için şimdiye kadar düzenlenen en büyük alım heyeti organizasyonu hayata geçirilecek. Katılımcı firmalar ile yerli ve yabancı alıcılar arasında gerçekleşecek B2B ikili iş görüşmeleri sektörün bu yılki ticaret hedeflerine ulaşmasını sağlayacak.

 

CNR, tamamen ihracat hedefi ile düzenleyeceği CNR Marble Tech için, Türk fuarcılık sektörüne yapılan en büyük yatırım olan Global Pazar İstihbarat Sistemi’ni de çalıştırıyor. Sistem ile dünyanın dört bir yanındaki sektör alıcıları tespit edilerek iletişime geçildi. Katılımcı firmaların ürün grupları doğrultusunda belirlenen bu uluslararası alıcıları fuara getirerek ihtiyaçları doğrultusundaki firmalar ile buluşmaları sağlanacak.