Kalan Süre

Haberler

Büyük ihracat hedefleri için Marble Tech İstanbul'u kaçırmayın

Mermer makine sanayi için düzenlenen dünyanın tek fuar organizasyonu CNR Marble Tech İstanbul - Mermer Makine Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı, 08 – 11 Eylül 2022 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde organize edilecek.
 
Üretim kapasitesi ve teknolojisiyle iç piyasanın ihtiyacını tamamen karşılayabilen Türk mermer makine sanayi, CNR Marble Tech İstanbul ile ihracat hedeflerini daha da büyüttü.
 
Geçtiğimiz yıllarda düzenlenen CNR Marble Tech İstanbul ile hem üretim, hem de ihracat oranlarını artıran sektör, özellikle son yıllarda AR-GE ve inovasyona büyük yatırımlar gerçekleştirdi.
 
 
150’den fazla yabancı firmanın makine alımı gerçekleştirmek için akreditasyon yaptırdığı fuar, mermer ve doğal taş sektörünün iş makineleri ile ekipmanları, jeneratörler, ambalajlama sistemleri, bilgisayar destekli teknoloji gibi sektöre dair tüm makine ve ekipman ihtiyaçlarına cevap verecek.
 
Fuara, iç piyasanın yanı sıra Avrupa, Kuzey Afrika, Körfez Ülkeleri, Uzak Doğu ve Rusya’nın da aralarında olduğu Bağımsız Devletler Topluluğu’ndan binlerce sektör profesyoneli gelecek.