Kalan Süre

Haberler

Mermer makinecileri ilk kez Marble Tech İstanbul’da buluşacak!

Ülke ekonomisinin en büyük destekçilerinden Türk mermer ve doğal taş sektörünün, makine teknolojileri alanındaki ilk ve tek fuarı CNR Marble Tech İstanbul için gün sayıyor.
 
CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Doğaltaş Makine ve Teknolojileri Üreticileri Derneği (DOTEK) tarafından düzenlenen fuar, mermer ve doğal taş üreticilerinin tüm ihtiyaçlarına da karşılık verecek.  
 
 
 
Mermer, doğal taş ve maden sektörünün iş makineleri ile ekipmanları, jeneratörler, ambalajlama sistemleri, bilgisayar destekli teknoloji gibi sektöre dair tüm makine ve ekipman ihtiyaçlarının karşılayacağı CNR Marble Tech İstanbul, 23-26 Ekim 2019 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo - İstanbul Fuar Merkezi'nde organize edilecek. Fuar, iç piyasanın yanı sıra özellikle yakın coğrafyadaki mermer üreticilerinin de makine ve ekipman ihtiyacını karşılayacak.
 
Mermer sektöründeki yeni gelişmeleri, sektöre yön veren ürün guruplarını, teknolojide en son gelinen noktaları yakından takip etmek istiyorsanız, Türkiye’nin ilk ve tek mermer makinaları, teknolojileri ve ekipmanları fuarı CNR Marble Tech İstanbul'u kaçırmayın.