Kalan Süre

Haberler

Dünyanın tek mermer makine fuarı 4 Kasım'da açılıyor

Mermer ve doğal taş sektörünün dünyadaki tek makine teknolojileri fuarı CNR Marble Tech İstanbul, 4-7  Kasım 2020  tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuar, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık ve Doğaltaş Makine ve Teknolojileri Üreticileri Derneği (DOTEK) tarafından organize edilecek.
 
 
CNR Marble Tech İstanbul, madencilik firmaları, mermer işleme fabrikaları, ocak sahipleri, tedarikçiler gibi sektörde faaliyet gösteren tüm firmaların makine ve ekipman ihtiyaçlarını karşılayacak.
 
En son teknoloji ile üretilen iş makineleri ile ekipmanları, jeneratörler, aşındırıcılar, öğütme makineleri, ambalajlama sistemleri ve bilgisayar destekli teknolojiler gibi makine ve ekipmanların sergileneceği fuar, iç piyasanın yanı sıra özellikle yakın coğrafyadaki mermer üreticilerinin makine ve ekipman tedarikini sağlayacak.
 
Siz de, mermer ve doğal taş sektörüne yön verecek ürün gurupları ve teknolojideki son gelişmeleri yakından takip etmek istiyorsanız, yatırımınızı yapmadan önce CNR Marble Tech İstanbul'u mutlaka ziyaret etmelisiniz.