Kalan Süre

Haberler

Mermer makine sanayi bu buluşmayı bekliyor!

Gayrimenkulden turizm sektörüne, fabrikadan toplu konuta her türlü yapının vazgeçilmez parçası olan mermer ve doğal taş sektörünün uzun süredir beklediği fuar, CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde, 23-26 Ekim tarihleri arasında hayata geçecek. 
 
Türkiye’deki mermer ve doğal taş işletmelerinin ihtiyaç duyduğu her türlü makine ve teknoloji ürünlerini üretebilen Türk mermer ve doğal taş makine sanayi, dünyada ilk kez Marble Tech Fuarı ile bir araya gelecek. Türk mermer ve doğal taş sektörünün beklediği bu büyük buluşmada, katılımcı firmalarla yerli ve yabancı sektör alıcıları uzun soluklu iş bağlantıları kuracak. 
 
 
Dünyanın en büyük fuarlarını organize eden CNR Holding tarafından hayata geçirilen Marble Tech, İstanbul’un eşsiz ticari ve turizm gücünü de arkasına alarak düzenlenecek. İstanbul’u dünya mermer makineleri sektörünün ticaret merkezi yapmaya hazırlanan fuar, yerel mermer ve doğal taş makine üreticilerini dünya tedarikçileriyle bir araya getirerek sektörü global ticarette söz sahibi yapacak.