Kalan Süre

Dünyanın tek mermer makine fuarı


Dünya mermer makine sanayinin ilk ve tek fuar organizasyonu CNR Marble Tech İstanbul, CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık tarafından düzenlenecek. CNR Marble Tech İstanbul, hem metrekaresini, hem de uluslararası alıcı rakamını iki katına çıkaracak. Sektörün en büyük ticaret platformu olarak fark yaratan fuar, global ticaretin merkezi  İstanbul Fuar Merkezi’nde organize edilecek.
 
Sektörün en seçkin firmalarının son teknoloji ürün ve hizmetlerinin, yerli ve yabancı alıcılarla buluşacağı CNR Marble Tech, üretim kapasitesi ve teknolojisiyle iç piyasanın ihtiyacını tamamen karşılayabilen Türk mermer makine sanayinin ihracat oranlarını da oldukça artıracak. 
 
Özellikle son yıllarda AR-GE ve inovasyona büyük yatırımlar gerçekleştiren Türk mermer makineleri sanayinin kendi fuarı CNR Marble Tech İstanbul,  Türk fuarcılık sektörünün lider firması CNR Holding’in uluslararası gücünü de arkasına alarak 120 ülkenin talebini karşılayacak. 
 
Siz de, mermer ve doğal taş sektörünün iş makineleri ile ekipmanları, jeneratörler, ambalajlama sistemleri, bilgisayar destekli teknoloji gibi sektöre dair tüm makine ve ekipman ihtiyaçlarının karşılanacağı CNR Marble Tech İstanbul’un ticaret hacminden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.